Wyniki chłopców

Chłopcy klas 1-3

MIEJSCE

NUMER

NAZWISKO

IMIĘ

MIASTO

CZAS

1

828

PRZYKUCKI

MACIEJ

GNIEZNO

00:06:41.35

2

852

GĄGROWSKI

KONRAD

ZŁOTORYJA

00:06:44.14

3

821

BAJERSKI

KACPER

CHOJNÓW

00:07:05.37

4

829

RADUCHOWSKI

KAROL

OBORNIKI ŚLĄSKIE

00:07:19.16

5

847

KACZMAREK

MARCEL

CHOJNÓW

00:07:27.53

6

855

BAREN

FILIP

KLĘPSK

00:07:31.58

7

849

HYZIOR

TYMON

ORZESZE

00:08:12.58

8

835

OLEŚ

DOMINIK

SZCZYTNICA

00:08:24.16

9

833

WOJCIECHOWSKI

SERGIUSZ

POZNAŃ

00:08:27.34

10

856

MILEWSKI

ADAM

KLĘPSK

00:08:31.98

11

840

ZIEMNIAK

MICHAŁ

LWÓWEK ŚLĄSKI

00:08:42.24

12

859

KOŁBON

JULIUSZ

WOJCIESZÓW

00:08:43.39

13

837

KWIATKOWSKI

WIKTOR

LUBIN

00:08:54.03

14

836

OLEŚ

CYPRIAN

SZCZYTNICA

00:08:54.57

15

843

ADAMEK

KAMIL

 

00:08:55.31

16

834

WOŁCZECKI

MACIEJ

KOMOROWICE

00:09:02.69

17

839

MOSOCZY

JAKUB

ZŁOTORYJA

00:09:03.17

18

823

CHOROSTIN

ANDRZEJ

NOWY KISIELIN

00:09:30.05

19

853

GĄGROWSKI

EMANUEL

ZŁOTORYJA

00:09:35.99

20

858

WIDOMSKI

IGOR

ZŁOTORYJA

00:09:38.82

21

844

POLEWSKI

JAKUB

 

00:09:39.18

22

825

KAMIŃSKI

HUBERT

ZĘBOWICE

00:09:51.46

23

824

KACZKOWSKI

WIKTOR

POZNAŃ

00:10:13.89

24

860

PAJDAK

MIŁOSZ

ZŁOTORYJA

00:10:36.89

25

851

PAWŁOWSKI

CYPRIAN

ZŁOTORYJA

00:10:40.74

26

832

WĘGRZYNOWSKI

ARMIN

ŚWIERZAWA

00:10:44.88

27

826

KAMIŃSKI

JAKUB

CHOJNÓW

00:10:45.41

28

838

ROZWADOWSKI

MAKSYMILIAN

POZNAŃ

00:10:54.31

29

842

GAJOWSKI

HUBERT

KOWARY

00:11:13.17

30

846

KOT

TYMON

ZŁOTORYJA

00:11:36.22

31

854

BUCHOWSKI

MARCIN

PROBOSZCZÓW

00:11:48.01

32

850

JÓŹWIAK

KONRAD

ZŁOTORYJA

00:12:05.25

33

827

PIOTROWSKI

PATRYK

LEGNICA

00:12:53.01

34

830

RESPONDEK

KAJETAN

WROCŁAW

00:12:56.47

35

845

ŻELAZNY

MATEUSZ

 

00:13:14.84

36

822

BARTKOWIAK

WIKTOR

WROCŁAW

00:13:44.16

37

841

JEDNORÓG

MICHAŁ

BOLESŁAWIEC

00:13:45.96

38

848

ANDRZEJEWSKI

JULIAN

ZŁOTORYJA

00:15:00.59

 

 

Chłopcy klas 4-6

MIEJSCE

NUMER

NAZWISKO

IMIĘ

MIASTO

czas

1

965

TABAS

KAMIL

ŚWIERZAWA

00:06:21.37

2

961

STACHURA

SZYMON

KATOWICE

00:06:42.88

3

953

JANAS

WIKTOR

SZCZERCÓW

00:06:46.52

4

976

OKRĘGLICKI

OSKAR

ZŁOTORYJA

00:06:58.39

5

958

MANIECKI

GABRIEL

GOLENIÓW

00:07:03.27

6

963

ŚLIWOWSKI

ŁUKASZ

ZŁOTORYJA

00:07:22.79

7

973

ZŁOTNICKI

ADAM

WILKÓW OSIEDLE

00:07:26.91

8

972

SZLACHCIC

DORIAN

OLESZNA

00:07:32.15

9

964

GÓRAL

JAKUB

NOWOGORDZIEC

00:07:37.63

10

984

WOLAK

KACPER

KAMIENNA GÓRA

00:07:42.49

11

968

DRĄG

JAKUB

WĄDROŻE WIELKIE

00:07:45.84

12

978

SKÓRKA

DOMINIK

ZŁOTORYJA

00:08:09.52

13

985

WRÓBEL

LUCJAN

ZŁOTORYJA

00:08:16.80

14

956

LISZKA

DOMINIK

ŚWIERZAWA

00:08:17.22

15

975

BARSZCZAK

ŁUKASZ

ŁÓDŹ

00:08:24.85

16

980

NAKLICKI

JAN

ZŁOTORYJA

00:08:32.60

17

967

SEMENIUK

KACPER

PIELGRZYMKA

00:08:37.87

18

959

MILDE

ALEKSANDER

CHORZÓW

00:08:51.26

19

952

EFINOWICZ

BARTOSZ

KALISZ

00:08:53.06

20

977

ZABŁOTNY

SZYMON

ZŁOTORYJA

00:09:06.61

21

974

CUKROWSKI

PAWEŁ

ZŁOTORYJA

00:09:26.04

22

983

KOZACZYŃSKI

KONRAD

ZŁOTORYJA

00:09:35.81

23

962

STASZKIEWICZ

BARTOSZ

ZŁOTORYJA

00:09:38.32

24

982

SZYMAŃSKI

PATRYK

LEGNICA

00:09:58.97

25

960

PIWIŃSKI

HUBERT

LEGNICA

00:10:11.35

26

981

MIAZGA

MIKOŁAJ

ZŁOTORYJA

00:10:13.93

27

951

BARTKOWIAK

JAN

SŁUPCA

00:11:04.94

28

979

PŁUCIENNIK

STANISŁAW

POZNAŃ

00:11:24.19

29

954

KOZŁOWSKI

DAMIAN

JAWOR

00:12:42.86

30

955

KOZŁOWSKI

GRZEGORZ

JAWOR

00:12:45.86

31

970

DUBOWSKI

MICHAŁ

ZŁOTORYJA

00:12:52.85

 

Chłopcy klas gimnazjalnych

MIEJSCE

NUMER

IMIĘ

NAZWISKO

MIASTO

czas

1

1051

HABA

MACIEJ

WILKÓW-OSIEDLE

00:08:49.32

2

1060

PRZEWOŹNY

ARTUR

MIĘDZYCHÓD

00:09:13.68

3

1068

CHRZĄSZCZ

ADRIAN

ŁÓDŹ

00:09:58.82

4

1057

KOSK

JAKUB

SOCHACZEW

00:10:15.58

5

1064

STANKIEWICZ

SZYMON

LUBIN

00:10:33.55

6

1066

OSTRĘGA

OSKAR

ZŁOTORYJA

00:10:34.08

7

1065

WOSIŃSKI

MIKOŁAJ

SOCHACZEW

00:10:34.56

8

1052

HADRIAN

GABRIEL

ZDUŃSKA WOLA

00:10:34.95

9

1053

HADRIAN

WIKTOR

ZDUŃSKA WOLA

00:10:51.56

10

1067

ŚWIGŁO

JAKUB

OCHLA

00:10:56.37

11

1056

KAMIŃSKI

MARCEL

ZĘBOWICE

00:10:59.58

12

1058

KUMOR

DAMIAN

NIWNICE

00:11:06.12

13

1054

JANAS

MIKOŁAJ

SZCZERCÓW

00:12:24.93

14

1061

PRZYKUCKI

ALEKSY

GNIEZNO

00:12:31.17

15

1059

ŁASZUK

FILIP

ŚWIDNICA

00:12:36.18

16

1063

STANKIEWICZ

ŁUKASZ

LUBIN

00:12:50.08

17

1062

SPUŁTOWSKI

ADAM

ŁÓDŹ

00:21:50.45