WOLONTARIAT

Zima wcale nie musi być nudna i zimna! stań się częścią wulkanicznej gorącej lawy, dołącz do najbardziej ekstremalnej zimowej biegowej imprezy w kraju – Zimowego Biegu Szlakiem Wygasłych Wulkanów, który odbędzie się 10 grudnia 2016 na Zamku Grodziec.

Zimowy Bieg Wulkanów już po raz czwarty cieszy się popularnością wśród biegaczy. Jak zawsze organizatorów wspiera dzielna armia wolontariuszy. To dzięki tej drużynie z twarzy zawodników nie znika uśmiech, uznanie i zadowolenie.

Wolontariat podczas Biegu Szlakiem Wygasłych Wulkanów to okazja do współtworzenia jednej z najbardziej ekstremalnych imprez w Polsce, zdobycia nowych umiejętności oraz zobaczenia na własne oczy etapów powstawania tego wydarzenia. To właśnie wolontariusze swoim zaangażowaniem dopełniają cały zespół.

Praca przy organizacji to nie tylko sam dzień imprezy to cały cykl zadań , których jedną z najistotniejszych części jest budowa trasy biegu.
W tym roku zaczniemy budować trasę na dwa tygodnie przed imprezą, więc jeśli jesteś zainteresowany i chcesz się przyłączyć , wnieść swoje pomysły dotyczące przeszkód na trasie i samego jej wytyczenia ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie!

Potrzebne jest wsparcie w poszczególnych punktach:

Budowa trasy – w terminie 3 grudnia do 10 grudnia – taśmowanie.

Biuro zawodów – miejsce załatwiania spraw formalnych dla zawodników; tutaj następuje weryfikacja i wydanie pakietów startowych. Wolontariusze odpowiedzialni są za wsparcie organizacyjne przy wydawaniu pakietów.

Strefa startu i mety – wolontariusze mają za zadanie:
oddzielenie stref startowych,
wręczenie każdemu zawodnikowi kończącemu bieg medalu oraz wody mineralnej,
koordynację zawodników.

Depozyt – odpowiedzialność za bezpieczeństwo rzeczy osobistych pozostawionych przez biegaczy oraz wsparcie informacyjne zawodników.

Obsługa trasy – tu wolontariusze na bieżąco kontrolują sytuację na trasie. To doskonałe zajęcie dla osób energicznych, silnych i odpornych na sytuacje stresowe.

Posprzątanie trasy – termin 11 grudnia – 15 grudnia

Jeżeli jesteś gotowy wesprzeć naszą imprezę, jeżeli kochasz sport i niepowtarzalną atmosferę imprez sportowych, chcesz poznać nowych ludzi lub po prostu kochasz pomagać – zgłoś się do nas.

W zamian za pomoc, oprócz przeżycia fantastycznej przygody na jednej z największych i imprez biegowych w Polsce oraz pracy w sympatycznym zespole oferujemy:
zaświadczenie o wolontariacie (na życzenie)
wyżywienie
pamiątkowe gadżety.

Wymagania:
odpowiedzialność, otwartość, poczucie humoru
umiejętność pracy w grupie
osoby niepełnoletnie proszone są o przedstawione pozwoleń od rodziców na udział w wolontariacie
dyspozycyjność w dniu 10 grudnia 2016 r.

Zapisz się już dzisiaj poprzez wysłanie maila na adres a.kopinska@kobud.net

Dane Osobowe:

(w przypadku osób, które nie ukończyły 18 roku życia wymagana będzie pisemna zgoda prawowitego opiekuna prawnego przyniesiona przez wolontariusza do biura zawodów)

Dane Adresowe:

Kontakt:

(preferowany telefon komórkowy)

Informacje Dotyczące Pracy w Grupie Wolontariackiej:

TAKNIE
Chciałbym zostać liderem jednego z zespołów zadaniowych?
Posiadam ukończone kursy pierwszej pomocy potwierdzone certyfikatem
Czy posiadam jakieś problemy zdrowotne mogące mieć znaczenie dla zadań związanych z realizacją zawodów, o których powinien wiedzieć organizator?

Dane kontaktowe osoby, którą powinniśmy powiadomić w przypadku zaistnienia nagłej sytuacji:

:
(Wpisz tutaj wszelkie informacje mogące mieć wpływ na Twoją dyspozycyjność i możliwość pomocy przy V Biegu Szlakiem Wygasłych Wulkanów)

Ochrona Danych osobowych

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. nr 133 poz. 883) oraz z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 26 sierpnia 2002 r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez biuro zawodów 7. Biegu Szlakiem Wygasłych Wulkanów w celu realizacji biegu oraz powiadamianie mnie drogą telefoniczną oraz elektroniczną o wszelkich informacjach dotyczących biegu.

W przypadku zmiany planów uniemożliwiających uczestnictwa podczas któregokolwiek z dni organizowania 7. Biegu Szlakiem Wygasłych Wulkanów bądź pojawiających się pytań prosimy o natychmiastowe powiadomienie koordynatora wolontariuszy pod adresem e-mail: a.kopinska@kobud.net lub telefonicznie pod nr 609 58 51 85