Podstawowe Informacje

Jestem sobie przedszkolaczek
Po Wulkanach z chęcią skaczę.
Energia ze mnie przeogromna kipie,
Tak jak mama, tak jak tata ja nie zipię.;)

Start i meta Błotnym Morzem oddzielone
Pokonanie dla Przedszkolaka - pestka, będzie nagrodzone !

Ale co to ? Problem na mecie pojawia sie nie byle jaki,
Jak rodzice mają rozpoznać swoje Przedszkolaki ?
Wszystkie w błocie umorusane ,
Lecz ponad wszystko szczęśliwe, roześmiane!

Rodzice Przedszkolaków na pewno nie mają wątpliwości co do  niespożytej energii jaką ich dzieci  dysponują. Spokojnie może być ona  porównana do energii wydobywającej się z wulkanów. Skaczą, biegają, wiercą się - innymi słowy, wszędzie ich pełno! Nie straszne im żadne przeszkody, nie myślą o tym że za chwilę wypaćkają się od stóp do głów. Zdawać by się mogło, że to one właśnie żyją w myśl zasady Carpe diem! Co przedeptane to poznane!

Mając na uwadze zasady preferowane przez nasze Maluchy Organizatorzy 7. Biegu Szlakiem Wygasłych Wulkanów przygotowali Bieg Przedszkolaka.

Uczestnicy w asyście osoby dorosłej pokonują trasę charakterystyczną dla Krainy Wygasłych Wulkanów. Przewidziane brodzenie w błocie, które dla Uczestników tej kategorii wiekowej stanowi niewątpliwie atrakcję, czasem jednak też spore wyzwanie.

Najważniejsza jest dobra zabawa dzieci i rodziców oraz sam udział w Biegu. Dlatego każdy Uczestnik jest dla nas zwycięzcom i otrzymuje Odznakę Małego Zdobywcy Wulkanów oraz dyplom.

Sobota 25.06.2016
godz.12.15
Bieg Przedszkolaka (bieg z opiekunem)
Miejsce - Zalew Złotoryjski 
 
W ramach 7. Biegu Małego Zdobywcy Wulkanów odbędzie się Bieg Przedszkolaka (dzieci urodzone od 2009 r.) W tym biegu liczy się tylko i wyłącznie dobra zabawa oraz udział. Uczestnicy Biegu Przedszkolaka muszą pokonać trasę w asyście dorosłego opiekuna. Nie ustala się limitu uczestników. Zapisy w odrębnym formularzu w zakładce Bieg Przedszkolaka. Bieg przedszkolaka przewiduje brodzenie w błocie. Każdy uczestnik Biegu Przedszkolaka otrzymuje na mecie: – okolicznościowy medal Bieg przedszkolaka odbędzie się o godz. 12.00 w sobotę. Bieg przedszkolaka odbędzie się bez pomiaru czasu. 
 
Zawodnicy biegu przedszkolaka nie otrzymują pakietu startowego. Pakiet metowy w biegu 7. Mały zdobywca Wulkanów oraz w biegu przedszkolaka : medal, woda mineralna, a po biegu - owoce 
 
Biuro czynne: 24 czerwiec od godz. 18:00 do 20:00 (piątek) 25 czerwiec od godz. 7:00 do 9:30 (sobota) (organizator zastrzega sobie prawo wprowadzenia drobnych zmian w programie).
 
Opłata startowa Biegu Przedszkolaka  – 10,00 zł 

Opiekunów zainteresowanych zapisaniem Przedszkolaków na Bieg  prosimy o przejście do zakładki BIEG DZIECI – Bieg Przedszkolaka. Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Biegu Przedszkolaka (zakładka BIEG DZIECI – regulamin)

Organizatorzy