Podstawowe Informacje

Opłata startowa wynosi: 40 zł

w biurze zawodów w dniu imprezy 50,0 zł

24 czerwiec 2017 r.

Pakiet startowy dla każdego: koszulka z nadrukiem i logo Biegu, Echo Złotoryi wraz z kompletem informacji o 8. Biegu Szlakiem Wygasłych Wulkanów oraz metalowy medal po zakończeniu biegu.

Ach ta dzisiejsza młodzież !  No i wszystko wiadomo, powiedzenie o zdecydowanie negatywnym zabarwieniu. No bo przecież…. I tutaj z reguły zaczyna się długa lista tego co złego dzieje się z naszymi dziećmi.

A my mówimy: „ czym skorupka za młodu…” i dlatego nie czekamy aż coś się samoistnie zadzieje, wychodzimy z propozycją:

  • popularyzacji i upowszechniania biegania jako najprostszej formy ruchowej człowieka;
  • propagowania zdrowego stylu życia;
  • zabawy, przygody dla najmłodszych sympatyków biegania;
  • popularyzacji sportowej rywalizacji;
  • upowszechniania spędzania czasu wolnego w gronie rodzinnym w aktywny sposób;
  • zachęcamy do poznania własnego, zanim poznamy cudze.

7. Bieg Małego Zdobywcy Wulkanu ma charakter biegu ekstremalnego dostosowanego do możliwości dzieci z poszczególnych kategorii wiekowych. Najważniejsze jest ukończenie trasy, pokonanie swoich słabości. Bieg odbywający się bez względu na pogodę, trudny technicznie –  nasze dzieciaki POTRAFIĄ SPROSTAĆ KAŻDEMU WYZWANIU !

Opiekunów zainteresowanych zapisaniem na 7. Bieg Małego Zdobywcy Wulkanów  prosimy o przejście do zakładki BIEG DZIECI- ZAPISY. Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Biegu (zakładka BIEG DZIECI – regulamin)


Opłata startowa wynosi 40 zł – do dnia 22.06.2016r.

W dniu zawodów opłata wynosi 50 zł

Bieg przedszkolaka – 10 zł
 
Uwaga: dla dzieci i młodzieży mieszkającej w Krainie Wygasłych Wulkanów należącej do LGD Partnerstwo Kaczawskie (fakt potwierdzony dokumentem tożsamości dziecka bądź rodzica)obowiązuje zniżka w wysokości 50 % na udział w Małym Zdobywcy Wulkanów.
Gminy należące do Krainy wygasłych Wulkanów: Gmina Bolków, Gmina Krotoszyce, Gmina Legnickie Pole, Gmina Męcinka, Gmina Mściwojów, Gmina Paszowice, Gmina Pielgrzymka, Gmina Ruja, Gmina Wadroże Wielkie, Gmina Miejska Wojcieszów, Gmina Świerzawa , Gmina Zagrodno, Gmina Wiejska Złotoryja, Gmina Miejska Złotoryja

Organizatorzy

Głównym sponsorem 8. Biegu Małego Zdobywcy Wulkanów oraz sponsorem nagród jest:

Zapraszamy do sklepu internetowego >> www.smykowakopalnia.pl