Firma biega razem z nami

Czy praca za biurkiem nie wydaje Ci się nużąca? A może by tak wyjść pobiegać...
Jak to zrobić to wie każdy. Ale jak wyjść pobiegać z kolegami z firmy i razem przygotować się do startu w 7. Biegu Wulkanów wie niewielu... aczkolwiek, w tym miejscu trzeba przyznać, że z każdym rokiem firmowe bieganie staje się coraz bardziej popularne. Zawiązuje się coraz więcej drużyn, które dzielnie pokonują kolejne kilometry i szlifują formę przed startem. Dobrze jest być widzialnym podczas biegania.
 
Kto może być liderem teamu biegowego w firmie?
Nieważne, czy jesteś szeregowym pracownikiem korporacji czy pracujesz na stanowisku managerskim. Nieważne czy biegasz amatorsko, półzawodowo czy stoisz właśnie przed zakupem pierwszych butów do biegania; nieważne czy biegasz dla siebie czy masz kolegę w innej firmie i chcesz mu pokazać jak tworzy się prawdziwy zespół. ZESPÓŁ, który na zawodach pokonuje przeciwnika na ostatnich metrach przed metą. Ważne abyś miał sportowego ducha.
 
A co będzie jak wygram w Biegu Wulkanów jako pracownik firmy?
Od nas na pewno dostaniesz medal i burzę oklasków od publiczności. A kto wie, może szef przyzna Ci premię za wkład w budowanie tożsamości firmy?
 
Na czym polega program Firma biega razem z nami?
Jest to program skierowany do przedsiębiorstw działających w Polsce. Jego celem jest zachęcenie pracowników do biegania i aktywnego spędzania wolnego czasu. Jak potwierdzają badania prowadzone wewnątrz firm wspólne bieganie jest doskonałym narzędziem integracji zespołu, sprzyja dobrej atmosferze i wzmacnia poziom identyfikacji z przedsiębiorstwem.
 
Aby dopełnić wszelkich formalności należy:
Zgłosić zawodników do zawodów. Udział w Programie Firmowym jest bezpłatny. Jedynymi kosztami związanymi ze startem są koszty opłat startowych zawodników.
 
 
Spotkajmy się razem w dniach 25-26 czerwca 2016 r. na 7. Biegu Wulkanów.

 

Regulamin
 
1.  Najpierw należy zgłosić firmę do programu „Firma biega razem z nami” pod adres biuro@biegwulkanow.pl z podaniem danych osoby kontaktowej.
2. Zgłosić zawodników do zawodów:
• 7. Bieg Szlakiem Wygasłych Wulkanów 13 km – indywidualnie i klasyfikacja drużynowa
• 7. Bieg Szlakiem Wygasłych Wulkanów 7 km - indywidualnie
• I Ekstremalny Triathlon przez Wulkany
• 7. Zawody Nordic Walking na Wulkan! Marsz!!!
• 7. Bieg Małego Zdobywcy Wulkanów – dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i gimnazjalnych (rocznik od 2009 do 2000 r.)
• Bieg Przedszkolaka (dzieci urodzone od 2009 r.)
3. Klasyfikacja jest związana z jak największą ilością zawodników, którzy wystartują we wszystkich wydarzeniach podczas 7. Biegu Szlakiem Wygasłych Wulkanów.
4. Wykaz zwycięzców zostanie opublikowany na stronie internetowej Organizatora.
5. Zgłoszenie odbywa się zgodnie z zasadami opisanymi wyżej. Dodatkowo, aby zgłoszenie firmy było brane pod uwagę przy wybieraniu najaktywniejszych przedsiębiorstw, muszą być wniesione opłaty startowe.
Zgłaszani mogą być pracownicy firm lub inne osoby pod nazwą firmy, a w szczególności dzieci i młodzież oraz współpracownicy.
6. Udział w programie firmowym jest bezpłatny. Jedynymi kosztami związanymi ze startem są koszty opłat startowych zawodników.
7. Firma, która zgłosi najwięcej pracowników do udziału w programie „Firma Biega Razem z Nami” ma szansę zdobyć darmowe pakiety reklamowe do zrealizowania podczas 8. Biegu Szlakiem Wygasłych Wulkanów i V Zimowego Biegu Wulkanów. Dodatkowo lista zdobywców zostanie opublikowana na stronie internetowej Organizatora.
8. Aby firma została sklasyfikowana, musi zgłosić przynajmniej jedną drużynę w klasyfikacji drużynowej Wulkan TEAM.