Bieg na 13 km i na 7 km odwołany!

W imieniu organizatora, Złotoryjskiego Ośrodka Kultury i Rekreacji, informuję, że tegoroczna letnia edycja „Biegu Szlakiem Wygasłych Wulkanów” na dystansie 7 km i 13 km zostaje odwołana. Aktualna frekwencja jest na poziomie znacznie niższym od oczekiwań organizatora. Rozpatrując tegoroczne sugestie uczestników wcześniejszych edycji, podczas organizacji następnej edycji tego biegu organizator weźmie pod uwagę zgłaszane propozycje, które szczególnie dotyczą wysokości opłat wpisowego (startowego).

Mając na uwadze wysoką ocenę uczestników tegorocznego I Biegu Ulicznego „Złota Dycha” (26.05.2018), uważam, że powinniśmy zachować standard tego typu przedsięwzięć sportowych na wysokim poziomie.

Środki finansowe (wpisowe) wpłacone dotychczas na konto organizatora zostaną zwrócone.
Odbędzie się natomiast „Bieg Małego Zdobywcy Wulkanów”, który zaplanowany jest na 23 czerwca 2018r. (sobota), zgodnie z regulaminem. Zapisy przedszkolaków będą prowadzone w biurze zawodów nad zalewem złotoryjskim od godz. 9.00. Do biegów szkolnych zapisywać się można przez Internet lub również w dniu zawodów.

Dyrektor ZOKiR

Zobacz także